اجاره کلایمر سازه گستر سهند

راه های کوچک برای افزایش ارامش در خانه

وقتی برنامه های ما مشغول می شوند غفلت از خواب ، ورزش و تغذیه می تواندحداقل راهی برای مقاومت باشد. اما گام های کوچکی وجود دارد که می توانید در خانه برای حفظ سلامتی خود در مواقع استرس زا قدم بردارید. توصیه می کنم قبل از مرحله بعدی خود را در این زمینه شروع کنید.

1.خواب

استراحت کافی پایه و اساس سلامتی است ، اما مطمئناً غفلت از خواب های شبانه در هنگام مشغله زندگی آسان است. اتاق خواب است که احساس آرامش به شما و به بدن و ذهن شما نشان می دهد که زمان استراحت از روز پرتحرک شماست. برای ایجاد یک فضای آرام در اتاق خواب خود ، از مرتب کردن شبانه خود و از بین بردن چیزهایی که دیگر استفاده نمی کنید و یا به آن احتیاج دارید ، شروع کنید. فکر کنید کتابهایی که قبلاً خوانده اید ، مجلات منسوخ شده ، یا استفاده نشده و فقط مواردی را نگه داریدکه استفاده می کنید ، مانند لامپ ، ساعت زنگ دار و تلفن ، یا اینکه باعث آرامش شما می شود یا شادی برای شما به همراه می آورد مانند یک عکس دوست داشتنی ، گلدان کوچک یا کتاب مخصوص. داشتن تنها چند مورد در خواب شما باعث می شود تمیز بودن و عاری از گرد و غبار راحت تر باشد..

2.ورزش

محلی را برای لباس و تجهیزات ورزش و تمرین مشخص کنید. اگر هدف شما این است که چندین بار در هفته ورزش کنید ، بخشی از کمد خود را به لباس و حوله های اختصاصی خود اختصاص دهید. نگه داشتن همه چیز در کنار هم باعث صرفه جویی در وقت شما خواهد شد زیرا برای یافتن لباس های خود نیازی به حفر ندارید. این کار به ویژه اگر در اوایل صبح کار کنید بسیار مفید است و می خواهید هر لحظه آخر خواب را بچشید. به همین ترتیب ، تجهیزات ورزشی خود را (تشک یوگا ، وزن ، توپ ورزش) در یک منطقه (شاید در صورت پخش یک تمرین نزدیک تلویزیون) کنید.تمام لوازم جانبی مورد نیاز برای پیاده روی - عینک آفتابی ، کلاه ، دستکش ، هدفون ، ضد آفتاب - را در یک کشو قرار به این ترتیب می توانید بدون تأخیر به کار بروید ، کیف ورزشی خود را با وسایل ، حوله و سایر وسایل شخصیخود را بسته کنید. بعد از شستشو ، می توانید وسایل را دقیقاً درون فصای اختصاصی لباس ورزشی خود قرار دهید.

3.از گزینه های ناسالم خلاص شوید

در نظر بگیرید غذاهایی را که اهداف شما را پشتیبانی نمی کنند کنار بگذارید. به جای پرت کردن وسایل کاملاً خوراکی ، خلاص شدنا از کالاهای بدون استفاده ، غیرقابل مصرف و غیر قابل استفاده را به یک پناهگاه محلی بدهید. مواد غذایی کمپوست یا ظروف کمپوست را که ظروف آنها باز شده یا از بین رفته اند ، پرتاب کنید و در صورت امکان ظروف را مجدداً بازیافت کنید.

شرکت سازه گستر سهند کلایمر جایگزین داربست کلایمر

+ نوشته شده در دوشنبه 1 مهر 1398ساعت 22:22 توسط ویدا | | تعداد بازدید : 75

× بستن تبلیغات

بلیط هواپیما استانبول تهران